Ansatte

Alle ansatte

Emilie Bakka Aalandslid

Emilie.Bakka.Aalandslid@ski.vgs.no

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Ricky Andrè Aarum

Ricky.Andre.Aarum@ski.vgs.no

Klaus Ackermann

Assisterende rektor, eksamensansvarlig, vitnemålsansvarlig

klaus.ackermann@ski.vgs.no

Jaruwan Agebring

Renholder

jaruwan.agebring@ski.vgs.no

Leila Marie Alfsvåg

Leila.Marie.Alfsvag@ski.vgs.no

Maria Alnæs

Maria.Alnas@ski.vgs.no

Anne-Mette Becher Alstad

Avdelingsleder språk,elevkontakt, trinnleder for Vg3

Anne-Mette.Becher.Alstad@ski.vgs.no

Catherine Elizabeth Rugaard Alvarez

Bibliotekleder, hjemmesideansvarlig

Catherine.Elizabeth.Rugaard.Alvarez@ski.vgs.no

Tlf: 64913608

Geir Andresen

Geir.Andresen@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Anita Arisland

Anita.Arisland@ski.vgs.no

Sangkhom Arnesen

Renholder

sangkhom.arnesen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Gunnar Ausland

Driftsleder, verneombud drift

gunnar.ausland@ski.vgs.no

Mhabad Ahmad Aziz

Mhabad.Ahmad.Aziz@ski.vgs.no

Turi Baxevanis

turi.baxevanis@ski.vgs.no

Marion A. Bergan

Marion.A.Bergan@ski.vgs.no

Anne Berge

Rektor

Anne.Berge@ski.vgs.no

Eva Stabell Bergstrand

Eva.Stabell.Bergstrand@ski.vgs.no

Ola Bjørnstad

Ola.Bjornstad@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Andre Bongard

Andre.Bongard@ski.vgs.no

Lise Borchgrevink

Kontoret (konsulent), Plasstillitsvalgt (PTV) Delta

lise.borchgrevink@ski.vgs.no

Silje Brenna-Hansen

Silje.Brenna-Hansen@ski.vgs.no

Ragnhild Briseid

Ragnhild.Briseid@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Somjai Brotke

Renholdsleder

somjai.brotke@ski.vgs.no

Fredrik Brænnahaugen

Miljøarbeider

Fredrik.Brannahaugen@ski.vgs.no

Tlf: 41370619

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Ida Roksvåg Byman

Ida.Roksvag.Byman@ski.vgs.no

Ellen Thuve Dahm

Ellen.Thuve.Dahm@ski.vgs.no

Renate Dancke

Karriereveileder

Renate.Dancke@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Mette Dingstad

Mette.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Kjell Djurle

Niklas.Kjell.Djurle@ski.vgs.no

Magnus Dybdahl

Magnus.Dybdahl@ski.vgs.no

Ingeborg Lie Dyve

Ingeborg.Lie.Dyve@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Steinar Flatmo

Vaktmester

Steinar.Flatmo@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Christian Gjertveit

Christian.Gjertveit@ski.vgs.no

Birgith Glende

Birgith.Glende@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Trine Gunnerud

Trine.Gunnerud@ski.vgs.no

Monica Østbye Hansen

Avdelingsleder realfag og idrett, trinnleder for Vg1, ansvarlig for MINOR

monica.ostbye.hansen@ski.vgs.no

June Renate Grande Hansen

Resepsjon/sentralbord

June.Renate.Grande.Hansen@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Endre Jensen Haukland

Endre.Jensen.Haukland@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Kristian Johnsson Helstad

Kristian.Johnsson.Helstad@ski.vgs.no

Janda Hensel

Renholder

Janda.Hensel@ski.vgs.no

Joakim Hesjevik

Joakim.Hesjevik@ski.vgs.no

Trond Hilmo

Sosialpedagogisk rådgiver

Trond.Hilmo@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Marianne Hjertø

Marianne.Hjerto@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Sudarat Holmsen

Sudarat.Holmsen@ski.vgs.no

Jon Holtan-Hartwig

jon.holtan-hartwig@ski.vgs.no

Tuva Weideberg Hongve

Tuva.Weideberg.Hongve@ski.vgs.no

Sondre Høymer

Sondre.Hoymer@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Silje Synøve Johansen

Silje.Synove.Johansen@ski.vgs.no

Nina Christine Kalleberg

Kontoret (lønnsansvarlig)

Nina.Christine.Kalleberg@ski.vgs.no

Hans Christian Karlsen

Hans.Christian.Karlsen@ski.vgs.no

Christian Kiessling

Christian.Kiessling2@ski.vgs.no

Berit Kildalen

Kontoret (elevarkiv, innkjøp)

berit.kildalen@ski.vgs.no

Christer Knudsen

Christer.Knudsen@ski.vgs.no

Arne Kollandsrud

Arne.Kollandsrud@ski.vgs.no

Maja Kristin Kophamer

Maja.Kristin.Kophamer@ski.vgs.no

Anders Mats Kringen-Torberntsson

Anders.Mats.Kringen-Torberntsson@ski.vgs.no

Vigdis Langeggen

Vigdis.Langeggen@ski.vgs.no

Marianne Homme Larsen

Marianne.Homme.Larsen@ski.vgs.no

Lars Brede Larsen

Lars.Brede.Larsen@ski.vgs.no

Gina Sande Leikanger

Gina.Sande.Leikanger@ski.vgs.no

Gabriel Yttergård Lian

IKT-lærling

Gabriel.Yttergard.Lian@ski.vgs.no

Sigrid Graedler Listuen

Sigrid.Graedler.Listuen@ski.vgs.no

Soran Lotfollahi

Soran.Lotfollahi@ski.vgs.no

Christian Lund

Christian.Lund@ski.vgs.no

Thuva Todnem Lund

Thuva.Todnem.Lund@ski.vgs.no

Kirsten E. Lunde

Kirsten.E.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Lars-Jørgen Myhrvold

Lars-Jorgen.Myhrvold@ski.vgs.no

Georgeta Negraru

Georgeta.Negraru@ski.vgs.no

Martin Nicolaisen

Martin.Nicolaisen@ski.vgs.no

Lilleba Nilssen

Sosialpedagogisk rådgiver

lilleba.nilssen@ski.vgs.no

Snorre Nordal

Snorre.Nordal@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Maren Norløff

Maren.Norloff@ski.vgs.no

Anna Louise Heide Petersen

Anna.Louise.Heide.Petersen@ski.vgs.no

Katinka Dahle Piene

Katinka.Dahle.Piene@ski.vgs.no

Annlaug Gerritdina Pijfers

Annlaug.Gerritdina.Pijfers@ski.vgs.no

Roy Temple Powell

Roy.Temple.Powell@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

Dennis Rodionov

IKT-medarbeider

Dennis.Rodionov@ski.vgs.no

Daniel Rolstad

Daniel.Rolstad@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

Andrè Wallin Sagvolden

Andre.Wallin.Sagvolden@ski.vgs.no

Hilde Svensson Skotsvær

Studieveileder, VIS-ansvarlig, leder av skolens tverrfaglige team

Hilde.Svensson.Skotsvar@ski.vgs.no

Kurt Vidar Soltveit

Avdelingsleder MDD, trinnleder for Vg1, Vg2, Vg3 på MDD, ansvarlig for Voksenopplæringen

Kurt.Vidar.Soltveit@ski.vgs.no

Tine Spillberg

Administrasjonsleder

Tine.Spillberg@ski.vgs.no

Johan Nils Os Stave

Johan.Nils.Os.Stave@ski.vgs.no

Fredrik Steive

Fredrik.Steive@ski.vgs.no

Mats Hørlyk Stende

Mats.Horlyk.Stende@ski.vgs.no

Merete Stensby

Merete.Stensby@ski.vgs.no

Ketil Storheim

Ketil.Storheim@ski.vgs.no

Amalie Bråthen Strande

Amalie.Brathen.Strande@ski.vgs.no

Vivian Sunnarvik

Vivian.Sunnarvik@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Ola Sørengen

Ola.Sorengen@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Liv R Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Tom Tuskin

Avdelingsleder samfunnsfag og økonomi, IKT-koordinator, trinnleder for Vg2

Tom.Tuskin@ski.vgs.no

Ina Ek Tveiten

Ina.Ek.Tveiten@ski.vgs.no

Janya Usungnoen

Janya.Usungnoen@ski.vgs.no

Sarah J. C. Vandenbrande

Sarah.Vandenbrande@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Vegard Østensvig

Vegard.Ostensvig@ski.vgs.no

Idrettsfag

Christian Gjertveit

Christian.Gjertveit@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

Musikk, dans og drama

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Kjell Djurle

Niklas.Kjell.Djurle@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Arne Kollandsrud

Arne.Kollandsrud@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Roy Temple Powell

Roy.Temple.Powell@ski.vgs.no

Johan Nils Os Stave

Johan.Nils.Os.Stave@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Liv R Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Studiespesialisering

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Marion A. Bergan

Marion.A.Bergan@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Ingeborg Lie Dyve

Ingeborg.Lie.Dyve@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Kristian Johnsson Helstad

Kristian.Johnsson.Helstad@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Kirsten E. Lunde

Kirsten.E.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Lars-Jørgen Myhrvold

Lars-Jorgen.Myhrvold@ski.vgs.no

Anna Louise Heide Petersen

Anna.Louise.Heide.Petersen@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

Andrè Wallin Sagvolden

Andre.Wallin.Sagvolden@ski.vgs.no

Mats Hørlyk Stende

Mats.Horlyk.Stende@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Lærere

Emilie Bakka Aalandslid

Emilie.Bakka.Aalandslid@ski.vgs.no

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Leila Marie Alfsvåg

Leila.Marie.Alfsvag@ski.vgs.no

Maria Alnæs

Maria.Alnas@ski.vgs.no

Geir Andresen

Geir.Andresen@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Mhabad Ahmad Aziz

Mhabad.Ahmad.Aziz@ski.vgs.no

Turi Baxevanis

turi.baxevanis@ski.vgs.no

Marion A. Bergan

Marion.A.Bergan@ski.vgs.no

Ola Bjørnstad

Ola.Bjornstad@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Silje Brenna-Hansen

Silje.Brenna-Hansen@ski.vgs.no

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Ida Roksvåg Byman

Ida.Roksvag.Byman@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Mette Dingstad

Mette.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Kjell Djurle

Niklas.Kjell.Djurle@ski.vgs.no

Ingeborg Lie Dyve

Ingeborg.Lie.Dyve@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Christian Gjertveit

Christian.Gjertveit@ski.vgs.no

Birgith Glende

Birgith.Glende@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Kristian Johnsson Helstad

Kristian.Johnsson.Helstad@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Jon Holtan-Hartwig

jon.holtan-hartwig@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Christer Knudsen

Christer.Knudsen@ski.vgs.no

Arne Kollandsrud

Arne.Kollandsrud@ski.vgs.no

Maja Kristin Kophamer

Maja.Kristin.Kophamer@ski.vgs.no

Vigdis Langeggen

Vigdis.Langeggen@ski.vgs.no

Gina Sande Leikanger

Gina.Sande.Leikanger@ski.vgs.no

Sigrid Graedler Listuen

Sigrid.Graedler.Listuen@ski.vgs.no

Soran Lotfollahi

Soran.Lotfollahi@ski.vgs.no

Christian Lund

Christian.Lund@ski.vgs.no

Kirsten E. Lunde

Kirsten.E.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Lars-Jørgen Myhrvold

Lars-Jorgen.Myhrvold@ski.vgs.no

Martin Nicolaisen

Martin.Nicolaisen@ski.vgs.no

Snorre Nordal

Snorre.Nordal@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Maren Norløff

Maren.Norloff@ski.vgs.no

Anna Louise Heide Petersen

Anna.Louise.Heide.Petersen@ski.vgs.no

Katinka Dahle Piene

Katinka.Dahle.Piene@ski.vgs.no

Roy Temple Powell

Roy.Temple.Powell@ski.vgs.no

Daniel Rolstad

Daniel.Rolstad@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

Andrè Wallin Sagvolden

Andre.Wallin.Sagvolden@ski.vgs.no

Johan Nils Os Stave

Johan.Nils.Os.Stave@ski.vgs.no

Mats Hørlyk Stende

Mats.Horlyk.Stende@ski.vgs.no

Merete Stensby

Merete.Stensby@ski.vgs.no

Ketil Storheim

Ketil.Storheim@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Ola Sørengen

Ola.Sorengen@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Liv R Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Sarah J. C. Vandenbrande

Sarah.Vandenbrande@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Ledelse

Klaus Ackermann

Assisterende rektor, eksamensansvarlig, vitnemålsansvarlig

klaus.ackermann@ski.vgs.no

Anne-Mette Becher Alstad

Avdelingsleder språk,elevkontakt, trinnleder for Vg3

Anne-Mette.Becher.Alstad@ski.vgs.no

Anne Berge

Rektor

Anne.Berge@ski.vgs.no

Monica Østbye Hansen

Avdelingsleder realfag og idrett, trinnleder for Vg1, ansvarlig for MINOR

monica.ostbye.hansen@ski.vgs.no

Hilde Svensson Skotsvær

Studieveileder, VIS-ansvarlig, leder av skolens tverrfaglige team

Hilde.Svensson.Skotsvar@ski.vgs.no

Kurt Vidar Soltveit

Avdelingsleder MDD, trinnleder for Vg1, Vg2, Vg3 på MDD, ansvarlig for Voksenopplæringen

Kurt.Vidar.Soltveit@ski.vgs.no

Tine Spillberg

Administrasjonsleder

Tine.Spillberg@ski.vgs.no

Tom Tuskin

Avdelingsleder samfunnsfag og økonomi, IKT-koordinator, trinnleder for Vg2

Tom.Tuskin@ski.vgs.no

Rådgivere

Renate Dancke

Karriereveileder

Renate.Dancke@ski.vgs.no

Trond Hilmo

Sosialpedagogisk rådgiver

Trond.Hilmo@ski.vgs.no

Lilleba Nilssen

Sosialpedagogisk rådgiver

lilleba.nilssen@ski.vgs.no

Andre ansatte

Ricky Andrè Aarum

Ricky.Andre.Aarum@ski.vgs.no

Jaruwan Agebring

Renholder

jaruwan.agebring@ski.vgs.no

Catherine Elizabeth Rugaard Alvarez

Bibliotekleder, hjemmesideansvarlig

Catherine.Elizabeth.Rugaard.Alvarez@ski.vgs.no

Tlf: 64913608

Anita Arisland

Anita.Arisland@ski.vgs.no

Sangkhom Arnesen

Renholder

sangkhom.arnesen@ski.vgs.no

Gunnar Ausland

Driftsleder, verneombud drift

gunnar.ausland@ski.vgs.no

Eva Stabell Bergstrand

Eva.Stabell.Bergstrand@ski.vgs.no

Andre Bongard

Andre.Bongard@ski.vgs.no

Lise Borchgrevink

Kontoret (konsulent), Plasstillitsvalgt (PTV) Delta

lise.borchgrevink@ski.vgs.no

Ragnhild Briseid

Ragnhild.Briseid@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Somjai Brotke

Renholdsleder

somjai.brotke@ski.vgs.no

Fredrik Brænnahaugen

Miljøarbeider

Fredrik.Brannahaugen@ski.vgs.no

Tlf: 41370619

Ellen Thuve Dahm

Ellen.Thuve.Dahm@ski.vgs.no

Magnus Dybdahl

Magnus.Dybdahl@ski.vgs.no

Steinar Flatmo

Vaktmester

Steinar.Flatmo@ski.vgs.no

Trine Gunnerud

Trine.Gunnerud@ski.vgs.no

June Renate Grande Hansen

Resepsjon/sentralbord

June.Renate.Grande.Hansen@ski.vgs.no

Endre Jensen Haukland

Endre.Jensen.Haukland@ski.vgs.no

Janda Hensel

Renholder

Janda.Hensel@ski.vgs.no

Joakim Hesjevik

Joakim.Hesjevik@ski.vgs.no

Marianne Hjertø

Marianne.Hjerto@ski.vgs.no

Sudarat Holmsen

Sudarat.Holmsen@ski.vgs.no

Tuva Weideberg Hongve

Tuva.Weideberg.Hongve@ski.vgs.no

Sondre Høymer

Sondre.Hoymer@ski.vgs.no

Silje Synøve Johansen

Silje.Synove.Johansen@ski.vgs.no

Nina Christine Kalleberg

Kontoret (lønnsansvarlig)

Nina.Christine.Kalleberg@ski.vgs.no

Hans Christian Karlsen

Hans.Christian.Karlsen@ski.vgs.no

Christian Kiessling

Christian.Kiessling2@ski.vgs.no

Berit Kildalen

Kontoret (elevarkiv, innkjøp)

berit.kildalen@ski.vgs.no

Anders Mats Kringen-Torberntsson

Anders.Mats.Kringen-Torberntsson@ski.vgs.no

Marianne Homme Larsen

Marianne.Homme.Larsen@ski.vgs.no

Lars Brede Larsen

Lars.Brede.Larsen@ski.vgs.no

Gabriel Yttergård Lian

IKT-lærling

Gabriel.Yttergard.Lian@ski.vgs.no

Thuva Todnem Lund

Thuva.Todnem.Lund@ski.vgs.no

Georgeta Negraru

Georgeta.Negraru@ski.vgs.no

Annlaug Gerritdina Pijfers

Annlaug.Gerritdina.Pijfers@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

Dennis Rodionov

IKT-medarbeider

Dennis.Rodionov@ski.vgs.no

Fredrik Steive

Fredrik.Steive@ski.vgs.no

Amalie Bråthen Strande

Amalie.Brathen.Strande@ski.vgs.no

Vivian Sunnarvik

Vivian.Sunnarvik@ski.vgs.no

Ina Ek Tveiten

Ina.Ek.Tveiten@ski.vgs.no

Janya Usungnoen

Janya.Usungnoen@ski.vgs.no

Vegard Østensvig

Vegard.Ostensvig@ski.vgs.no