Ansatte

Alle ansatte

Emilie Bakka Aalandslid

Emilie.Bakka.Aalandslid@ski.vgs.no

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Klaus Ackermann

Ass.rektor, avdelingsleder idrett

klaus.ackermann@ski.vgs.no

Ubah Aden

Minoritetsrådgiver IMDi

Ubah.Aden@ski.vgs.no

Tlf: 64913777

Jaruwan Agebring

Renholder

jaruwan.agebring@ski.vgs.no

Kamran Ahmadzai

Kamran.Ahmadzai@ski.vgs.no

Leila Marie Alfsvåg

Leila.Marie.Alfsvag@ski.vgs.no

Maria Alnæs

Maria.Alnas@ski.vgs.no

Anne-Mette Becher Alstad

Avdelingsleder språk,elevkontakt

Anne-Mette.Becher.Alstad@ski.vgs.no

Catherine Elizabeth Rugaard Alvarez

Bibliotekleder, hjemmesideansvarlig

Catherine.Elizabeth.Rugaard.Alvarez@ski.vgs.no

Tlf: 64913608

Geir Andresen

Geir.Andresen@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Sangkhom Arnesen

Renholder

sangkhom.arnesen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Gunnar Ausland

Driftsleder, verneombud drift

gunnar.ausland@ski.vgs.no

Mhabad Ahmad Aziz

Mhabad.Ahmad.Aziz@ski.vgs.no

Trym Emil Barca

IKT-lærling

Trym.Emil.Barca@ski.vgs.no

Turi Baxevanis

turi.baxevanis@ski.vgs.no

Marion Askedal Bergan

Marion.Askedal.Bergan@ski.vgs.no

Hilde Bjørndalen

Avdelingsleder realfag

hilde.bjorndalen@ski.vgs.no

Ola Bjørnstad

Ola.Bjornstad@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Lise Borchgrevink

Kontoret (konsulent), Plasstillitsvalgt (PTV) Delta

lise.borchgrevink@ski.vgs.no

Bård Henrik Bosrup

Bard.Henrik.Bosrup@ski.vgs.no

Silje Brenna-Hansen

Silje.Brenna-Hansen@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Somjai Brotke

Renholdsleder

somjai.brotke@ski.vgs.no

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Ida Roksvåg Byman

Ida.Roksvag.Byman@ski.vgs.no

Renate Dancke

Karriereveileder

Renate.Dancke@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Mette Dingstad

Mette.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Djurle

niklas.djurle@ski.vgs.no

Ingeborg Lie Dyve

Ingeborg.Lie.Dyve@ski.vgs.no

Anna Eklöf-Flugstad

Anna.Eklof-Flugstad@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Steinar Flatmo

Vaktmester

Steinar.Flatmo@ski.vgs.no

Johanne Flottorp

Johanne.Flottorp@ski.vgs.no

Sigrid Booman Folkvord

Sigrid.Booman.Folkvord@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Kjersti Garstad

kjersti.garstad@ski.vgs.no

Christian Skogen Gjertveit

Christian.Skogen.Gjertveit@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

Siri Gulseth

Rektor

Siri.Gulseth@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Johan Elon Hake

Johan.Elon.Hake@ski.vgs.no

Espen Halvorsen

Driftsoperatør AFK eiendom

Espen.Halvorsen@afk-eiendom.no

Monica Østbye Hansen

Hovedverneombud

monica.ostbye.hansen@ski.vgs.no

June-Renathe Grande Hansen

Resepsjon/sentralbord

June-Renathe.Grande.Hansen@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Fredrik Haugen

Miljøarbeider

Fredrik.Haugen@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Marianne Heir

Avdelingsleder samfunnsfag og økonomiske fag, kontaktperson for Den kulturelle skolesekken

marianne.heir@ski.vgs.no

Kristian Johnsson Helstad

Kristian.Johnsson.Helstad@ski.vgs.no

Janda Hensel

Renholder

Janda.Hensel@ski.vgs.no

Trond Ruud Hilmo

Sosialpedagogisk rådgiver

Trond.Ruud.Hilmo@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Mikkel Nyrup Hjelmeland

Mikkel.Nyrup.Hjelmeland@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Sudarat Holmsen

Sudarat.Holmsen@ski.vgs.no

Jon Holtan-Hartwig

jon.holtan-hartwig@ski.vgs.no

Lars Martin Hurrød

Lars.Martin.Hurrod@ski.vgs.no

Bente Illevold

Bente.Illevold@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Nina Christine Kalleberg

Kontoret (lønnsansvarlig)

Nina.Christine.Kalleberg@ski.vgs.no

Berit Kildalen

Kontoret (elevarkiv, innkjøp)

berit.kildalen@ski.vgs.no

Silje Worquenesh Østby Kleiven

Silje.Worquenesh.Ostby.Kleiven@ski.vgs.no

Christer Knudsen

Christer.Knudsen@ski.vgs.no

Arne Hilling Kollandsrud

Arne.Hilling.Kollandsrud@ski.vgs.no

Kristin Kolstad

kristin.kolstad@ski.vgs.no

Mirjam Helene Kringen

Mirjam.Helene.Kringen@ski.vgs.no

Nina Kristiansen

nina.kristiansen@ski.vgs.no

Hege Kristin Kråkenes

Helsesøster

Bernt Kristian Kvarstein

bernt.kvarstein@ski.vgs.no

Vigdis Langeggen

Vigdis.Langeggen@ski.vgs.no

Sigrid Graedler Listuen

Sigrid.Graedler.Listuen@ski.vgs.no

Soran Lotfollahi

Soran.Lotfollahi@ski.vgs.no

Christian Lund

Christian.Lund@ski.vgs.no

Kirsten Elisabeth Lunde

Kirsten.Elisabeth.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Avishan Moradi

Avishan.Moradi@ski.vgs.no

Lars-Jørgen Myhrvold

Lars-Jorgen.Myhrvold@ski.vgs.no

Haldor Andreas Mæland

Haldor.Andreas.Maland@ski.vgs.no

Anita Ngo

Kantinedriver

Anita.Ngo@ski.vgs.no

Martin Nicolaisen

Martin.Nicolaisen@ski.vgs.no

Lilleba Nilssen

Sosialpedagogisk rådgiver

lilleba.nilssen@ski.vgs.no

Snorre Nordal

Snorre.Nordal@ski.vgs.no

Even Dugstad Nordeide

Even.Dugstad.Nordeide@ski.vgs.no

Ingrid Lønning Nordset

Ingrid.Lonning.Nordset@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Maren Elisabeth Norløff

Maren.Elisabeth.Norloff@ski.vgs.no

Roger Nygård

roger.nygard@ski.vgs.no

Frode Marius Fosse Olaisen

Administrasjonsleder

Frode.Olaisen@ski.vgs.no

Jonas Fjeldberg Olsen

Jonas.Fjeldberg.Olsen@ski.vgs.no

Sverre Stakston Olsrud

Sverre.Stakston.Olsrud@ski.vgs.no

Bjørn Henning Owe

Samlingsstyrer musikk

bjorn.henning.owe@ski.vgs.no

Anna Louise Heide Petersen

Anna.Louise.Heide.Petersen@ski.vgs.no

Katinka Dahle Piene

Katinka.Dahle.Piene@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Systemansvarlig

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

Dennis Rodionov

IKT-medarbeider

dennis.rodionov@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

André Wallin E Sagvolden

Andre.Wallin.E.Sagvolden@ski.vgs.no

Ester Fagelund Sakshaug

Ester.Fagelund.Sakshaug@ski.vgs.no

Murat Serhasoglu

Murat.Serhasoglu@ski.vgs.no

Hilde Svensson Skotsvær

Studieleder, SATS-ansvarlig

Hilde.Svensson.Skotsvar@ski.vgs.no

Ida Linnea Trettebergstuen Sletten

Ida.Linnea.Trettebergstuen.Sletten@ski.vgs.no

Mina Trygg Solberg

Mina.Trygg.Solberg@ski.vgs.no

Kurt Vidar Soltveit

Avdelingsleder MDD

Kurt.Vidar.Soltveit@ski.vgs.no

Eli Waack Solum

Eli.Waack.Solum@ski.vgs.no

Johan Os Stave

Johan.Os.Stave@ski.vgs.no

Susanna Katharina C Steinfeldt-Foss

Susanna.Katharina.C.Steinfeldt-Foss@ski.vgs.no

Mats Hørlyk Stende

Mats.Horlyk.Stende@ski.vgs.no

Merete Stensby

Merete.Stensby@ski.vgs.no

Ketil Storheim

Ketil.Storheim@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Jan Gunnar Sørbø

Jan.Gunnar.Sorbo@ski.vgs.no

Ola Sørengen

Ola.Sorengen@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Inger Lise Toft

inger.lise.toft@ski.vgs.no

Stian Tollefsrød

Tilsynsvakt

Stian.Tollefsrod@ski.vgs.no

Anders Mats Torberntsson

Anders.Mats.Torberntsson@ski.vgs.no

Liv R. Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Janya Usungnoen

Janya.Usungnoen@ski.vgs.no

Magnus Vistvik

Magnus.Vistvik@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Agnes Marie Øvergaard

agnes.marie.overgaard@ski.vgs.no

Åse Øvstedal

Karriereveileder for innføringsklassen

ase.ovstedal@ski.vgs.no

Idrettsfag

Christian Skogen Gjertveit

Christian.Skogen.Gjertveit@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

Musikk, dans og drama

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Djurle

niklas.djurle@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Arne Hilling Kollandsrud

Arne.Hilling.Kollandsrud@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Haldor Andreas Mæland

Haldor.Andreas.Maland@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Bjørn Henning Owe

Samlingsstyrer musikk

bjorn.henning.owe@ski.vgs.no

Johan Os Stave

Johan.Os.Stave@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Liv R. Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Studiespesialisering

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Marion Askedal Bergan

Marion.Askedal.Bergan@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Kjersti Garstad

kjersti.garstad@ski.vgs.no

Monica Østbye Hansen

Hovedverneombud

monica.ostbye.hansen@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Kristin Kolstad

kristin.kolstad@ski.vgs.no

Nina Kristiansen

nina.kristiansen@ski.vgs.no

Kirsten Elisabeth Lunde

Kirsten.Elisabeth.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Systemansvarlig

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

André Wallin E Sagvolden

Andre.Wallin.E.Sagvolden@ski.vgs.no

Eli Waack Solum

Eli.Waack.Solum@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Inger Lise Toft

inger.lise.toft@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Lærere

Anja Kristin Aalto

Anja.Kristin.Aalto@ski.vgs.no

Maria Alnæs

Maria.Alnas@ski.vgs.no

Geir Andresen

Geir.Andresen@ski.vgs.no

Line Anfinsen

Line.Anfinsen@ski.vgs.no

Amund Bye Asdøl

Amund.Bye.Asdol@ski.vgs.no

Mhabad Ahmad Aziz

Mhabad.Ahmad.Aziz@ski.vgs.no

Turi Baxevanis

turi.baxevanis@ski.vgs.no

Marion Askedal Bergan

Marion.Askedal.Bergan@ski.vgs.no

Ola Bjørnstad

Ola.Bjornstad@ski.vgs.no

Sigurd Bjørtuft

sigurd.bjortuft@ski.vgs.no

Silje Brenna-Hansen

Silje.Brenna-Hansen@ski.vgs.no

Ingunn Fredheim Briseid

Ingunn.Fredheim.Briseid@ski.vgs.no

Kirsti Burvang

Fagkoordinator og samlingsstyrer norsk

kirsti.burvang@ski.vgs.no

Ida Roksvåg Byman

Ida.Roksvag.Byman@ski.vgs.no

Torbjørn Tungesvik Danielsen

Torbjorn.Tungesvik.Danielsen@ski.vgs.no

Erik Dehle

Tillitsvalgt Norsk Lektorlag

erik.dehle@ski.vgs.no

Martina E Dingstad

Martina.E.Dingstad@ski.vgs.no

Niklas Djurle

niklas.djurle@ski.vgs.no

Ingeborg Lie Dyve

Ingeborg.Lie.Dyve@ski.vgs.no

Gjert Magne Endestad

Gjert.Magne.Endestad@ski.vgs.no

Sigrid Booman Folkvord

Sigrid.Booman.Folkvord@ski.vgs.no

Janne-Christine Fossum

Janne-Christine.Fossum@ski.vgs.no

Kjersti Garstad

kjersti.garstad@ski.vgs.no

Christian Skogen Gjertveit

Christian.Skogen.Gjertveit@ski.vgs.no

Camilla Grønneberg

Samlingsstyrer drama

camilla.gronneberg@ski.vgs.no

June Grassdal Gundersen

June.Grassdal.Gundersen@ski.vgs.no

Johan Elon Hake

Johan.Elon.Hake@ski.vgs.no

Monica Østbye Hansen

Hovedverneombud

monica.ostbye.hansen@ski.vgs.no

Mathilde Dale Hartviksen

mathilde.dale.hartviksen@ski.vgs.no

Hans Olav Hedin

hans.olav.hedin@ski.vgs.no

Kristian Johnsson Helstad

Kristian.Johnsson.Helstad@ski.vgs.no

Ingebjørg Hippe

ingebjorg.hippe@ski.vgs.no

Mikkel Nyrup Hjelmeland

Mikkel.Nyrup.Hjelmeland@ski.vgs.no

Jarl Holmen

Fagkoordinator fysikk/matematikk. Samlingsstyrer fysikk

jarl.holmen@ski.vgs.no

Jon Holtan-Hartwig

jon.holtan-hartwig@ski.vgs.no

Lars Martin Hurrød

Lars.Martin.Hurrod@ski.vgs.no

Andreas Boer Johannessen

Tillitsvalgt Utdanningsforbundet

Andreas.Boer.Johannessen@ski.vgs.no

Christer Knudsen

Christer.Knudsen@ski.vgs.no

Arne Hilling Kollandsrud

Arne.Hilling.Kollandsrud@ski.vgs.no

Kristin Kolstad

kristin.kolstad@ski.vgs.no

Nina Kristiansen

nina.kristiansen@ski.vgs.no

Bernt Kristian Kvarstein

bernt.kvarstein@ski.vgs.no

Sigrid Graedler Listuen

Sigrid.Graedler.Listuen@ski.vgs.no

Soran Lotfollahi

Soran.Lotfollahi@ski.vgs.no

Christian Lund

Christian.Lund@ski.vgs.no

Kirsten Elisabeth Lunde

Kirsten.Elisabeth.Lunde@ski.vgs.no

Marianne Pernille Løken

Marianne.Pernille.Loken@ski.vgs.no

Sunniva Lønning

sunniva.lonning@ski.vgs.no

Haldor Andreas Mæland

Haldor.Andreas.Maland@ski.vgs.no

Martin Nicolaisen

Martin.Nicolaisen@ski.vgs.no

Snorre Nordal

Snorre.Nordal@ski.vgs.no

Stine Svensson Norheim

Fagkoordinator dans

Stine.Svensson.Norheim@ski.vgs.no

Roger Nygård

roger.nygard@ski.vgs.no

Sverre Stakston Olsrud

Sverre.Stakston.Olsrud@ski.vgs.no

Bjørn Henning Owe

Samlingsstyrer musikk

bjorn.henning.owe@ski.vgs.no

Anna Louise Heide Petersen

Anna.Louise.Heide.Petersen@ski.vgs.no

Katinka Dahle Piene

Katinka.Dahle.Piene@ski.vgs.no

Joar Markhus Rodal

Systemansvarlig

Joar.Markhus.Rodal@ski.vgs.no

Karstein Rossnes

karstein.rossnes@ski.vgs.no

André Wallin E Sagvolden

Andre.Wallin.E.Sagvolden@ski.vgs.no

Ester Fagelund Sakshaug

Ester.Fagelund.Sakshaug@ski.vgs.no

Eli Waack Solum

Eli.Waack.Solum@ski.vgs.no

Johan Os Stave

Johan.Os.Stave@ski.vgs.no

Mats Hørlyk Stende

Mats.Horlyk.Stende@ski.vgs.no

Merete Stensby

Merete.Stensby@ski.vgs.no

Ketil Storheim

Ketil.Storheim@ski.vgs.no

Inger Helen Sveum

Fagkoordinator i musikk

Inger.Helen.Sveum@ski.vgs.no

Jan Gunnar Sørbø

Jan.Gunnar.Sorbo@ski.vgs.no

Ingrid Bekkevoll Tarebø

Samlingsstyrer dans

Ingrid.Bekkevoll.Tarebo@ski.vgs.no

Marianne Teigland

marianne.teigland@ski.vgs.no

Laila Thuestad

laila.thuestad@ski.vgs.no

Inger Lise Toft

inger.lise.toft@ski.vgs.no

Liv R. Sømme Torneberg

Tillitsvalgt Musikernes fellesorganisasjon

liv.torneberg@ski.vgs.no

Elin Dagmar Åsholt

Elin.Dagmar.Asholt@ski.vgs.no

Ledelse

Klaus Ackermann

Ass.rektor, avdelingsleder idrett

klaus.ackermann@ski.vgs.no

Anne-Mette Becher Alstad

Avdelingsleder språk,elevkontakt

Anne-Mette.Becher.Alstad@ski.vgs.no

Hilde Bjørndalen

Avdelingsleder realfag

hilde.bjorndalen@ski.vgs.no

Siri Gulseth

Rektor

Siri.Gulseth@ski.vgs.no

Marianne Heir

Avdelingsleder samfunnsfag og økonomiske fag, kontaktperson for Den kulturelle skolesekken

marianne.heir@ski.vgs.no

Frode Marius Fosse Olaisen

Administrasjonsleder

Frode.Olaisen@ski.vgs.no

Hilde Svensson Skotsvær

Studieleder, SATS-ansvarlig

Hilde.Svensson.Skotsvar@ski.vgs.no

Kurt Vidar Soltveit

Avdelingsleder MDD

Kurt.Vidar.Soltveit@ski.vgs.no

Rådgivere

Ubah Aden

Minoritetsrådgiver IMDi

Ubah.Aden@ski.vgs.no

Tlf: 64913777

Renate Dancke

Karriereveileder

Renate.Dancke@ski.vgs.no

Trond Ruud Hilmo

Sosialpedagogisk rådgiver

Trond.Ruud.Hilmo@ski.vgs.no

Lilleba Nilssen

Sosialpedagogisk rådgiver

lilleba.nilssen@ski.vgs.no

Åse Øvstedal

Karriereveileder for innføringsklassen

ase.ovstedal@ski.vgs.no

Andre ansatte

Emilie Bakka Aalandslid

Emilie.Bakka.Aalandslid@ski.vgs.no

Jaruwan Agebring

Renholder

jaruwan.agebring@ski.vgs.no

Kamran Ahmadzai

Kamran.Ahmadzai@ski.vgs.no

Leila Marie Alfsvåg

Leila.Marie.Alfsvag@ski.vgs.no

Catherine Elizabeth Rugaard Alvarez

Bibliotekleder, hjemmesideansvarlig

Catherine.Elizabeth.Rugaard.Alvarez@ski.vgs.no

Tlf: 64913608

Sangkhom Arnesen

Renholder

sangkhom.arnesen@ski.vgs.no

Gunnar Ausland

Driftsleder, verneombud drift

gunnar.ausland@ski.vgs.no

Trym Emil Barca

IKT-lærling

Trym.Emil.Barca@ski.vgs.no

Lise Borchgrevink

Kontoret (konsulent), Plasstillitsvalgt (PTV) Delta

lise.borchgrevink@ski.vgs.no

Bård Henrik Bosrup

Bard.Henrik.Bosrup@ski.vgs.no

Somjai Brotke

Renholdsleder

somjai.brotke@ski.vgs.no

Mette Dingstad

Mette.Dingstad@ski.vgs.no

Anna Eklöf-Flugstad

Anna.Eklof-Flugstad@ski.vgs.no

Steinar Flatmo

Vaktmester

Steinar.Flatmo@ski.vgs.no

Johanne Flottorp

Johanne.Flottorp@ski.vgs.no

Espen Halvorsen

Driftsoperatør AFK eiendom

Espen.Halvorsen@afk-eiendom.no

June-Renathe Grande Hansen

Resepsjon/sentralbord

June-Renathe.Grande.Hansen@ski.vgs.no

Fredrik Haugen

Miljøarbeider

Fredrik.Haugen@ski.vgs.no

Janda Hensel

Renholder

Janda.Hensel@ski.vgs.no

Sudarat Holmsen

Sudarat.Holmsen@ski.vgs.no

Bente Illevold

Bente.Illevold@ski.vgs.no

Nina Christine Kalleberg

Kontoret (lønnsansvarlig)

Nina.Christine.Kalleberg@ski.vgs.no

Berit Kildalen

Kontoret (elevarkiv, innkjøp)

berit.kildalen@ski.vgs.no

Silje Worquenesh Østby Kleiven

Silje.Worquenesh.Ostby.Kleiven@ski.vgs.no

Mirjam Helene Kringen

Mirjam.Helene.Kringen@ski.vgs.no

Hege Kristin Kråkenes

Helsesøster

Vigdis Langeggen

Vigdis.Langeggen@ski.vgs.no

Avishan Moradi

Avishan.Moradi@ski.vgs.no

Lars-Jørgen Myhrvold

Lars-Jorgen.Myhrvold@ski.vgs.no

Anita Ngo

Kantinedriver

Anita.Ngo@ski.vgs.no

Even Dugstad Nordeide

Even.Dugstad.Nordeide@ski.vgs.no

Ingrid Lønning Nordset

Ingrid.Lonning.Nordset@ski.vgs.no

Maren Elisabeth Norløff

Maren.Elisabeth.Norloff@ski.vgs.no

Jonas Fjeldberg Olsen

Jonas.Fjeldberg.Olsen@ski.vgs.no

Dennis Rodionov

IKT-medarbeider

dennis.rodionov@ski.vgs.no

Murat Serhasoglu

Murat.Serhasoglu@ski.vgs.no

Ida Linnea Trettebergstuen Sletten

Ida.Linnea.Trettebergstuen.Sletten@ski.vgs.no

Mina Trygg Solberg

Mina.Trygg.Solberg@ski.vgs.no

Susanna Katharina C Steinfeldt-Foss

Susanna.Katharina.C.Steinfeldt-Foss@ski.vgs.no

Ola Sørengen

Ola.Sorengen@ski.vgs.no

Stian Tollefsrød

Tilsynsvakt

Stian.Tollefsrod@ski.vgs.no

Anders Mats Torberntsson

Anders.Mats.Torberntsson@ski.vgs.no

Janya Usungnoen

Janya.Usungnoen@ski.vgs.no

Magnus Vistvik

Magnus.Vistvik@ski.vgs.no

Agnes Marie Øvergaard

agnes.marie.overgaard@ski.vgs.no